fbpx
LOADING

Πληκτρολογήστε για αναζήτηση

Ποια τα (μέχρι τώρα) 412 πιστοποιημένα ΚΥΔ σε όλη την Ελλάδα, ανά νομό

Share

Την υπουργική απόφαση με τα (μέχρι τώρα) πιστοποιημένα 412 ΚΥΔ, στο πλαίσιο του ΟΣΔΕ για τα έτη αιτήσεων 2022-2027, υπέγραψε ο υπουργός Αγροτικής Ανάπτυξη κ. Γιώργος Γεωργαντάς και ο Γενικός Γραμματέας Αγροτικής Πολιτικής και Διεθνών Σχέσεων κ. Κώστας Μπαγινέτας, όπως παρατίθενται ανά Περιφερειακή Ενότητα.

Παράλληλα να επισημάνουμε ότι υπάρχουν άλλα 90 ΚΥΔ τα οποία απορρίφθηκαν από την αρχική πιστοποίηση, λόγω ελλείψεων δικαιολογητικών ή τεκμηρίωσης, τα οποία μπορούν να υποβάλλουν ένσταση, προσκομίζοντας ταυτόχρονα τα πλήρη δικαιολογητικά μέχρι και την Τρίτη 26/4 και ώρα 13.00, ώστε να αξιολογηθούν και να συμπεριληφθούν σε πρόσθετη Υπ. Απόφαση, τις επόμενες ημέρες.

ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ ΚΥΔ 2022-2027

 

α/α

ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΚΥΔ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΥΔ
1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
 

2

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ “ΕΝΩΣΗ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ” ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
 

3

ΑΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ “ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ” ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
4 ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ “Η ΕΝΩΣΗ” ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
5 ΑΦΟΙ Γ. ΣΤΑΜΑΤΗ Ο.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
6 ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΕΣ e_ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΙΚΕ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
7 ΗΛΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΕΕ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
8 Κ. ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ – Μ. ΓΚΕΡΑ Ο.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
9 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΒΕΕ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
10 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ Α.Π.Θ. – ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΟΣΔΕ ΠΕ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
11 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
13 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
14 ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
15 ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
16 AGROTERRA ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΔΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
17 ΑΓΡΟΤΙΚΕΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
18 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
19 ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΡΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
20 ΗΛΙΑΣ Κ. ΡΟΥΜΠΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
21 ΛΕΑΓΡΟΣ ΟΜΟΡΡΥΘΜΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
22 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
23 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
24 ΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
25 ΠΛΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
26 ΤΣΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
27 ΑΓΡΟΔΥΝΑΜΗ ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ Ο.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑ
28 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ “Η ΕΝΩΣΗ” ΑΡΚΑΔΙΑ
29 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΑΓΡΟΤΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΩΝ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ “Ο ΑΓΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ” ΑΡΚΑΔΙΑ
30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΡΝΩΝΑ ΑΕ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑ
31 ΜΑΡΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΙΧ. ΞΥΔΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑ
32 ΝΙΚΗ Γ. ΜΑΡΟΥΤΑ ΑΡΚΑΔΙΑ
33 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑ
34 ΣΑΡΑΝΤΑΡΗΣ Δ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙΑ
35 ΤΡΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΚΑΔΙΑ
36 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Α.Ε. ΑΡΤΑ
37 ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΑΡΤΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΡΤΑ
38 ΚΟΤΣΑΡΙΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΕΡΕΖΑ ΑΡΤΑ
39 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΩΝ e-ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΡΤΑ
40 ΤΣΩΛΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ ΑΡΤΑ
41 ΑΓΡΟΠΥΛΗ Α.Ε. ΑΤΤΙΚΗ
42 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΝΘΟΚΟΜΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΦΥΤΩΡΙΟΥΧΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗ
43 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΕΡΥΘΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗ
44 ΓΑΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΙΚΕ ΑΤΤΙΚΗ
45 ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΓΡΟΛΥΣΗ Ο.Ε. ΑΤΤΙΚΗ
46 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ – ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ο.Ε. ΑΧΑΪΑ
47 ΜΑΜΑΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΧΑΪΑ
48 ΝΙΦΟΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ ΑΧΑΪΑ
49 ΟΙΚΟΓΕΩΡΓΙΑ – ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ ΑΧΑΪΑ
50 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΕΤΑΙΡΙΚΗ ΣΥΜΠΡΑΞΗ – ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΧΑΪΑ
51 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΧΑΪΑ
52 ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΧΑΪΑ
53 ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ Κ.ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑ
54 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΑΧΑΪΑ
55 ΤΖΙΒΓΙΝΙΔΗΣ Σ. & ΣΙΑ Ο.Ε. ΑΧΑΪΑ
56 ΤΣΑΦΟΣ ΚΑΙ ΜΑΞΟΥΛΙΑ ΙΚΕ ΑΧΑΪΑ
57 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑ
58 ΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ “Ο ΑΙΧΜΕΑΣ” ΒΟΙΩΤΙΑ
59 ΓΑΙΑ ΠΥΛΗ ΙΚΕ ΒΟΙΩΤΙΑ
60 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΤΣΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ο.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑ
61 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΑΕ ΒΟΙΩΤΙΑ
62 ΤΣΩΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΒΟΙΩΤΙΑ
63 inAgro ΙΚΕ Β. ΒΑΓΙΑΚΟΣ – Ι. ΜΙΜΙΚΟΣ – Ν. ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ – Α. ΛΟΙΔΩΡΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑ

 

64 ΑΦΟΙ ΜΑΧΑΙΡΑ Ο.Ε. ΓΡΕΒΕΝΑ
65 ΓΟΥΛΑΣ ΣΩΤ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
66 ΛΟΥΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
67 ΦΩΛΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
68 ΓΕΩΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Ο.Ε. ΔΡΑΜΑ
69 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΔΡΑΜΑ
70 ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ ΚΟΝΝΑΡΗΣ ΔΡΑΜΑ
71 ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΑΓΡΟΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΔΡΑΜΑ
72 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΙ ΜΥΡΣΙΝΗ ΔΕΡΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ “AGRONOM” ΔΡΑΜΑ
73 ΑΓΡΟΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΙΚΕ ΕΒΡΟΣ
74 ΑΣ ΚΟΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΣΟΥΦΛΙΩΤΙΚΑ ΚΕΛΑΡΙΑ ΕΒΡΟΣ
75 ΒΑΛΚΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. “ΟΣΔΕ-ΙΝ” ΕΒΡΟΣ
76 ΕΑΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ-ΕΒΡΟΥ ΕΒΡΟΣ
77 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΕΒΡΟΣ
78 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΒΡΟΣ
79 ΤΡΕΛΛΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ι.Κ.Ε. ΤΡΕΛΛΗΣ-ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Ι.Κ.Ε. ΕΒΡΟΣ
80 ΤΣΑΛΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε.Ε. ΕΒΡΟΣ
81 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΒΡΟΣ
82 ΑΓΡΟ –ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΟΡΦΑΝΑΚΗ/ΟΡΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΕΥΒΟΙΑ
 

83

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΚΥΜΗΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑ
84 ΕΝΩΣΗ ΔΑΣΙΚΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑ
85 ΕΝΩΣΗ ΕΥΒΟΙΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ ΕΥΒΟΙΑ
86 ΕΥΡΙΠΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ Ο.Ε. ΕΥΒΟΙΑ
87 ΣΤΟΥΠΗ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΜΟΝ.ΕΠΕ ΕΥΒΟΙΑ
88 ΤΣΙΚΤΣΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
89 ΕΝΩΣΗ ΔΑΣΙΚΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
90 ΛΙΒΟΣ Α.Ε. ΖΑΚΥΝΘΟΣ
91 ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
 

92

ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕΩΝ Ι.Κ.Ε. ΖΑΚΥΝΘΟΣ
93 Α.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ-Κ.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε. ΗΛΕΙΑ
94 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ Ο ΡΟΔΙΤΗΣ ΗΛΕΙΑ
95 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΗΛΕΙΑΚΟΥ ΚΑΜΠΟΥ ΗΛΕΙΑ
96 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΚΟΡΥΦΗΣ ΗΛΕΙΑ
97 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑ
98 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΕΙΑ
 

99

ΑΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΗΛΙΔΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑ
100 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΕΙΑ
101 ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ Ι.Κ.Ε. ΗΛΕΙΑ
102 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΕΠΕ ΗΛΕΙΑ
103 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΒΑΛΑΡΗΣ Δ. Ο.Ε. ΗΛΕΙΑ
104 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΙΑ
105 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΗΛΕΙΑ
106 AGROTAX ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ Ο.Ε. ΗΛΕΙΑ
107 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ “ΕΥΦΟΡΟΣ ΓΗ” ΗΜΑΘΙΑ
108 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΜΑΘΙΑ
109 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑ
110 Ε. ΣΑΡΡΗΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ – Α. ΧΑΤΖΗΜΗΝΙΑΔΗΣ Ο.Ε. ΗΜΑΘΙΑ
111 ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑ
112 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑ
113 ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε ΗΜΑΘΙΑ
114 AGROPROJECT ΑΡΓΥΡΑΣ Ε.Ε. ΗΜΑΘΙΑ
115 ΑΓΡΟΒΗΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ – ΤΡΟΥΛΛΟΥ Ο.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
116 ΑΓΡΟΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ Ο.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
117 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΟΣ ΕΛΑΙΟΥΡΓΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
118 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
119 ΑΝΔΡΕΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
120 ΑΡΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΛΑΜΠΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚ ΚΕΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
121 ΑΡΟΣΗ ΕΤΕΡΟΡΡΥΘΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
122 ΓΕΩΠΥΛΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
123 ΕΝΩΣΗ ΣΟΥΛΤΑΝΟΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
124 ΗΛΙΟΣ ΑΓΡΟΓΗ Ι.Κ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
125 ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
126 ΛΙΛΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
127 Μ. ΠΛΑΤΗΣ Ι.Κ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
128 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
129 ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
130 ΜΑΡΑΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
 

131

ΝΕΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
132 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ -RESPONSE A.E. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
133 ΡΟΥΜΠΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
134 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
135 ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΙΑΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Γ. – ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ Α. Ι.Κ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
136 ΤΣΑΤΣΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
137 ΧΑΤΖΑΚΗΣ Γ. – ΜΕΛΕΜΕΝΗΣ Γ. Ι.Κ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
138 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ. ΖΑΧΑΡΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
139 LOGISTICS ΕΝΩΣΗΣ ΠΕΖΩΝ ΑΝΩΝΥΜΗ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
140 PROACTIVE ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΕ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
141 ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
142 ΝΤΟΥΡΟΥ Π. – ΧΑΡΙΣΗ Χ. – ΒΑΣΙΟΥ Α. Ο.Ε. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
143 ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
144 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΚΗ ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
145 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
146 ΓΑΙΑ ΣΠΟΡΟΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ “ΓΑΙΑ Α.Ε.” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
147 Η.ΤΣΙΤΣΙΝΙΑ-Ε.ΠΑΣΚΩΝΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
148 ΚΑΖΗΝΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΝ.ΙΚΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
149 ΚΑΡΥΠΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
150 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
151 Μ.ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
152 Χ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
153 AGROLOGIC ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
154 ERGOPLANNING Ε.Π.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
155 EUROMIND AE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
156 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
157 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Π. – ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ Π. Ο.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
158 ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΩΝ” ΙΩΑΝΝΙΝΑ
159 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β. ΣΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
160 ΜΑΜΑΚΗ Ε. ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
161 ΜΠΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
162 ΤΑΜΒΑΚΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΟΕ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
163 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΕΛΑΙΟΥΡΓΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑ
164 ΑΤΛΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΙΚΕ ΚΑΒΑΛΑ
165 ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΕΝΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
166 ΙΟΥΛΙΑ ΣΓΟΥΡΙΔΟΥ “AGROACTION” ΚΑΒΑΛΑ
167 ΚΟΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΑΒΑΛΑ
168 ΜΗΤΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ
169 Σ. ΑΜΟΙΡΑΣ – Δ. ΜΠΑΡΔΑΚΙΔΗΣ Ο.Ε ΚΑΒΑΛΑ
170 ΑΓΡΟΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ε ΚΑΡΔΙΤΣΑ
171 ΑΓΡΟΣΤΗΡΙΞΗ Ο.Ε. ΚΑΡΔΙΤΣΑ
172 ΑΓΡΟΤ. ΣΥΝΕΤ. ΑΓΕΛΑΔΟΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΒΑΤΟΤΡΟΦΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
173 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ “Η ΝΕΑ ΕΝΩΣΗ” ΚΑΡΔΙΤΣΑ
174 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
175 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
176 ΤΑΝΤΟΣ – ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ – ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε. ΚΑΡΔΙΤΣΑ
177 ΤΖΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
178 ΧΡ. ΓΟΥΛΑΣ – ΑΘ. ΜΠΑΛΤΑΣ Ο.Ε. ΚΑΡΔΙΤΣΑ
 

179

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ & ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
180 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
181 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Ι.Κ.Ε. ΚΑΣΤΟΡΙΑ
182 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ- ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Ο.Ε. ΚΑΣΤΟΡΙΑ
183 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
 

184

ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΦΑΡΜΑΚΑ-ΛΙΠΑΑΣΜΑΤΑ – ΣΠΟΡΟΙ -ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
185 ΜΙΧΟΣ Ι. ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
186 ΕΝΩΣΗ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΕΝΩΝ ΑΓΡΟΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
187 ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
188 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΟΙΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΣΥΝ/ΣΜΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ
189 ΒΟΛΤΕΡΑΣ – ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΟΕ GEOTECNICA ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΟΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ
190 ΘΙΑΚΟΚΕΦΑΛΟΝΙΤΙΚΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ι.Κ.Ε. ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ
191 ΑΓΡΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΕΩΣ ΚΙΛΚΙΣ
192 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΚΗ ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Ε. ΚΙΛΚΙΣ
193 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΙΛΚΙΣ
194 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ Σ. – ΤΟΚΑΛΑΚΗ Α. ΟΕ ΚΙΛΚΙΣ
195 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΣΩΚ.- ΓΛΑΥΤΣΗ ΒΑΣ. ΟΕ ΚΙΛΚΙΣ
196 ΚΑΡΑΤΣΙΒΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε. ΚΙΛΚΙΣ
197 ΟΛΓΑ ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
198 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΙΛΚΙΣ
199 EUROMIND AE ΚΙΛΚΙΣ
200 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΑΓΡΟΤΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
201 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΙΟΝΑ “ΑΓΡΟΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ” ΚΟΖΑΝΗ
202 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗ
203 ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΟΤΩΝ Ι.Κ.Ε. ΚΟΖΑΝΗ
204 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΖΑΝΗ
205 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
206 AGROPOINT ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΔΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗ
207 “ΑΓΡΟγνώση” ΓΚΡΑΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
208 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΚΙΑΤΟΥ ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
 

209

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗΣ ΑΕΙΦΟΡΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΜΠΕΛΩΝΩΝ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΡΟΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
210 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ & ΣΙΑ Ε.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑ
211 ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ – Α.Ε.Σ. Α.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑ
212 ΕΝΩΣΗ ΚΙΑΤΟΥ ΙΚΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
213 ΕΠΑΦΟΣ ΙΚΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
214 ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΙΚΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
215 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
216 ΚΟΝΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
217 ΛΕΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
218 ΠΙΕΡΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
219 ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑ
220 ΑΣΕΕΕ ΑΜΥΚΛΩΝ ΣΠΑΡΤΗΣ “ΛΑΚΩΝΙΑ” ΛΑΚΩΝΙΑ
221 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑ
 

222

ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΚΗ ΣΥΜΠΡΑΞΗ- ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑ
 

223

ΚΑΣΕΛΛ ΑΝΩΝΥΜΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟΥ & ΛΙΠΑΣΜΑΤΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑ
224 ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΚΩΝΙΑ
225 ΚΟΡΙΝΝΗΣ-ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΡΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Ο.Ε. ΛΑΚΩΝΙΑ
226 ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑ
227 ΝΙΚΟΛΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑ
228 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑ
229 ΠΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΑΚΩΝΙΑ
230 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑ
231 ΣΤΑΥΡΟΣ Π. ΧΡΥΣΑΔΑΚΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑ
232 ΤΣΩΤΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ ΛΑΚΩΝΙΑ
233 AGRORAMA ΛΥΡΙΩΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑ
 

234

ΑΓΡΟΓΕΝΕΣΙΣ ΛΑΡΙΣΑΣ- ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ – ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
235 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΗ ΛΑΡΙΣΑ
236 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΑΓΡΟΤΩΝ “Η ΝΕΑ ΕΝΩΣΗ” ΛΑΡΙΣΑ
237 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ & ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
238 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
239 ΒΑΡΒΑΡΑ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Agroprotasis”” ΛΑΡΙΣΑ
240 ΓΕΩΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΕ ΛΑΡΙΣΑ
241 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
242 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
243 Δ. ΝΤΟΓΚΟΥΛΗΣ – Ε. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ Ο.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
244 ΙΑΝΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΙΚΕ ΛΑΡΙΣΑ
245 ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ AGRO ΙΚΕ ΛΑΡΙΣΑ
246 ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ AGRO OE ΛΑΡΙΣΑ
247 ΠΕΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΩΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΚΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ Ο.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
248 ΣΑΡΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
249 ΣΠΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΡΙΣΑ
250 ΤΖΙΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
251 AGROPOINT ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΔΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑ
252 FARMANET Ι.Κ.Ε. ΛΑΡΙΣΑ
253 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΗΤΕΙΑΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΕ ΛΑΣΙΘΙ
254 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΕΛΑΙΟΥΡΓΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΣΑΣ ΛΑΣΙΘΙ
255 ΑΡΟΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ ΟΜΟΡΡΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΛΑΣΙΘΙ
256 ΓΕΩΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙ
257 ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΚΗ Ν. ΕΜΜ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΛΑΣΙΘΙ
258 ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ ΛΑΣΙΘΙ
259 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙ
260 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΣΙΘΙ
261 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΟΙΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – Η ΕΝΩΣΗ ΛΕΣΒΟΥ
262 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΑΟΥΣΗ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ ΛΕΣΒΟΥ
263 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΕΣΒΟΥ
264 ΚΑΒΑΡΝΟΣ Ι. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
265 ΚΟΥΤΟΥΓΔΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ Ο.Ε. ΛΕΣΒΟΥ
266 Π. ΚΑΤΣΑΒΕΛΛΗΣ – Ι. ΦΛΩΡΙΔΗΣ – Α. ΚΟΤΤΙΚΑ ΟΕ ΛΕΣΒΟΥ
267 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΟΙΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΥΡΓΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ “ΤΑΟΛ” ΛΕΥΚΑΔΑ
268 ΑΓΡΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Α.Ε. ΜΑΓΝΗΣΙΑ
269 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
270 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ ΠΗΛΙΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
271 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΒΟΡΕΙΩΝ ΣΠΟΡΑΔΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
272 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΚΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
273 ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
274 ΖΟΥΠΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
275 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
276 ΣΕΡΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ Ε.Ε. ΜΑΓΝΗΣΙΑ
277 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
278 Α. ΜΑΛΑΜΑ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
279 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ Α.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑ
280 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ Ι.Κ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑ
281 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΣΥΚΩΝ ΚΑΙ ΞΗΡΩΝ ΚΑΡΠΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
282 ΑΕΙΦΟΡΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ Ι.K.E. ΜΕΣΣΗΝΙΑ
283 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΚΟΥΝΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
284 ΒΟΡΒΙΛΑΣ Π. ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
285 ΕΛΕΝΗ ΓΥΦΤΕΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
286 ΖΕΥΓΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
287 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΙ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΙ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟΥ Α.Ε. (ΜΕΣΣΥΝΕΛ Α.Ε.) ΜΕΣΣΗΝΙΑ
288 AGROPOINT ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΔΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
289 ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΩΝ ΝΑΞΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΚΗ ΣΥΜΠΡΑΞΗ Α.Ε. ΝΑΞΟΣ
290 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΕΡΑΣΜΙΟΥ “Η ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ” ΞΑΝΘΗ
291 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – Η ΕΝΩΣΗ ΞΑΝΘΗ
292 ΑΜΟΙΡΑΣ Σ. – ΜΠΑΡΔΑΚΙΔΗΣ Δ. Ο.Ε. ΞΑΝΘΗ
293 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΑΝΘΗ
294 ΓΙΟΒΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΞΑΝΘΗ
295 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Δ-ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ Α. ΟΕ ΞΑΝΘΗ
296 Α.Ο.Σ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ”ΟΙ ΝΕΟΙ ΑΓΡΟΤΕΣ” ΠΕΛΛΑ
297 ΑΓΡΟΛΥΣΙΣ ΙΚΕ ΠΕΛΛΑ
298 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΠΕΛΛΑ
299 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΛΛΑ
300 ΓΕΩΡΓΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Ε.Ε. ΠΕΛΛΑ
301 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑ
302 ΔΟΥΚΗΣ ΠΟΛΥΝΕΙΚΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Ο.Ε. ΠΕΛΛΑ
303 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΛΛΑ
304 ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΓΕΩΠΟΝΟΣ ΠΕΛΛΑ
305 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΠΕΛΛΑ
 

306

ΜΠΟΪΤΣΗΣ Π. – ΜΗΤΙΤΑΝΙΔΟΥ Α. – ΜΠΟΤΣΦΑΡΗΣ Α. & ΣΙΑ Ο.Ε. – ΑΓΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΠΕΛΛΑ
307 AGROEXPERT ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ ΠΕΛΛΑ
308 NOVAPLAN IKE ΠΕΛΛΑ
 

309

ΑΓΡΟΓΕΝΕΣΙΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ- ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑ
310 ΓΕΩΡΓΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΙΕΡΙΑΣ ΕΕ ΠΙΕΡΙΑ
311 ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΩΝ “ΟΛΥΜΠΟΣ ΠΙΕΡΙΑ” ΠΙΕΡΙΑ
312 AGROPOINT ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΔΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑ
 

313

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓΕΛΑΔΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΑΙΓΟΠΡΟΒΑΤΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΑΡΤΑΣ- ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
314 ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΕΣ e_ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΙΚΕ ΠΡΕΒΕΖΑ
315 ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑ
316 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
317 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
318 ΤΣΩΛΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
319 ΧΡΗΣΤΟΣ Γ. ΣΙΑΡΚΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
320 ΑΓΡΟΕΞΕΛΙΞΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ
321 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΡΗΤΗΣ ΙΚΕ ΡΕΘΥΜΝΟ
322 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΕΛΑΙΟΥΡΓΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
323 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ι.Κ.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟ
324 ΑΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΠΟΥ Η ΕΝΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ
325 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ
326 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟ
327 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
328 ΝΕΑ ΑΓΡΟΑΝΑΠΤΥΞΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΙΚΕ ΡΕΘΥΜΝΟ
329 ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟ
330 ΣΤΑΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ – ΡΟΔΙΝΟΣ – ΒΡΥΛΛΑΚΗΣ Ο.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟ
331 ΤΣΑΓΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ
332 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΡΕΘΥΜΝΟ
333 ΜΠΑΡΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
334 Σ. ΜΑΝΑΒΑΚΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε ΡΟΔΟΠΗ
335 ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΚΑΠΝΟΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΘΡΑΚΗΣ ΡΟΔΟΠΗ
 

336

ΑΓΡΟΓΕΝΕΣΙΣ ΡΟΔΟΠΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗ
337 ΑΛΚΕΑ ΙΚΕ ΡΟΔΟΠΗ
 

338

Κ. ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ – Γ.ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Ο.Ε. “ΑΙΜΟΣ ΤΕΧΝΟΔΟΜΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ” ΡΟΔΟΠΗ
339 ΚΛΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗ
340 ΚΩΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ “ΚΩΦΙΔΟΥ Σ. ΜΑΡΙΑ” ΡΟΔΟΠΗ
341 ΜΑΔΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΟΔΟΠΗ
342 ΣΚΟΠΙΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ “ΑΓΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ” ΡΟΔΟΠΗ
343 ΤΟΥΜΠΑΝ ΕΡΤΖΑΝ ΡΟΔΟΠΗ
344 AGROPOINT ΡΟΔΟΠΗΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΔΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΡΟΔΟΠΗ
345 GREEN ROAD ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΡΟΔΟΠΗ
346 ΑΓΡΟΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΙΚΕ ΡΟΔΟΣ
347 ΕΝΩΣΗ ΟΙΝΟΠΟΙΗΤΙΚΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΩΝ ΣΑΜΟΥ ΣΑΜΟΣ
348 ΠΑΠΠΑΣ Α. – ΠΑΠΠΑΣ Γ. Ο.Ε. ΣΑΜΟΣ
 

349

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΠΝΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΝΟΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ “ΑΚΣ Ν. ΣΕΡΡΩΝ” “ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ” ΣΕΡΡΕΣ
350 ΑΦΟΙ ΚΑΛΑΠΟΤΛΗ – Χ.ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ – Ι.ΚΙΡΠΙΤΣΑΣ ΟΕ “ΑΓΡΟΥΠΗΡΕΣΙΕΣ” ΣΕΡΡΕΣ
351 ΚΛΗΜΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΕΣ
 

352

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΩΦΕΛΕΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΓΡΟΤΩΝ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
353 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ
354 ΚΥΡΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ
355 ΟΡΝΙΘΑΣ Θ. ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. ΣΕΡΡΕΣ
356 ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΣΑΒΟΥΛΑ ΣΕΡΡΕΣ
357 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΓΑΛΑΚΤΟΜΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
358 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΑΓΡΟΤΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
 

359

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
360 Δ. ΚΑΝΝΑΒΟΣ – Κ.ΣΙΑΜΠΑΡΙΝΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ – INFOTERRA Α.Ε. ΤΡΙΚΑΛΑ
361 ΕΝΩΣΗ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ
362 ΚΤΗΜΑΝΑΛΥΣΗ ΙΚΕ ΤΡΙΚΑΛΑ
363 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
364 ΠΑΥΛΟΣ ΣΚΑΡΚΑΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
365 AGROPERIBALLON IKE ΤΡΙΚΑΛΑ
366 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΕΛΑΙΟΚΟΜΙΚΟΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
367 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΕΛΑΙΟΥΡΓΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ Η ΕΝΩΣΗ”” ΦΘΙΩΤΙΔΑ
368 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΕΛΑΙΟΥΡΓΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
 

369

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΡΓΙΚΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ & ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΩΝ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
 

370

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΝΤΖΙΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΜΟΡΡΥΘΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
371 ΑΡΟΣΙΣ Ο.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑ
372 ΒΑΓΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΕΦΟΔΙΑ Α.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑ
373 ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Ο.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑ
374 ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΗ Α.Ε.Β.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑ
375 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
376 Σ. & Ν. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΥ Ο.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑ
377 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΕΥΡΥΤΕΡΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΣΕΠΑ ΦΛΩΡΙΝΑ
378 ΒΟΓΙΑΤΖΗ Μ Κ΄ΙΩΑΝΝΙΔΗ Χ ΟΕ ΦΛΩΡΙΝΑ
379 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΝΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
380 ΘΩΔΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
381 ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΑΙΓΟΠΡΟΒΑΤΟΤΡΟΦΙΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑ
382 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
383 ΣΤΕΡΓΙΟΥ Ο.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑ
384 ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ – ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ & ΣΙΑ ΕΕ ΦΩΚΙΔΑ
385 AGROPOINT ΑΜΦΙΣΑΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΔΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΦΩΚΙΔΑ
386 ΕΝΩΣΗ” ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ” ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
387 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Π. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
388 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Χ. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
389 ΟΙΚΟΝΟΜΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΠΑΛΛΗ Κ ΙΚΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
390 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
391 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΑΡΝΑΙΑΣ Η ΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
392 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Χ. ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
393 Ε. ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥ – Ξ. ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗ – Ν. ΚΟΣΜΑΣ Ο.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
394 ΤΖΙΜΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
395 ΑΓΡΟΓΕΝΕΣΙΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΧΑΝΙΑ
 

396

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΕΛΑΙΟΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΣΕΛΙΝΟΥ “ΕΝΩΣΗ ΣΕΛΙΝΟΥ” ΧΑΝΙΑ
397 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΣΦΑΚΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
398 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
399 ΑΡΩΓΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ – ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΧΑΝΙΑ
400 ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΑ
401 ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΝΙΑ
402 ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΑ
403 Ν. ΚΟΝΤΑΡΑΚΗΣ – ΜΙΧ. ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ Ο.Ε. ΧΑΝΙΑ
404 ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΑΝΙΑ
405 ΡΟΥΣΣΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΒΙΓΛΑΚΗΣ ΧΑΝΙΑ
406 ΣΤΑΦΙΔΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΧΑΝΙΩΝ Α.Ε.Σ. Α.Ε. ΧΑΝΙΑ
407 ΤΖΟΥΒΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΝΙΑ
408 ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΑ
409 ΨΩΜΑΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΝΙΑ
410 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ. ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΧΙΟΣ
411 ΕΝΩΣΗ ΜΑΣΤΙΧΟΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ
412 ΠΟΥΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ “ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΑΓΡΟΤΩΝ” ΧΙΟΣ

 

 

 

 

Tags::

Μπορεί να σας ενδιαφέρει